dD~~N~~T

forumownia :P


#1 2008-03-20 10:19:44

DOROTA

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 67

bartorex96

kazdy kto jest na liscie sojuszu....prawie kazda druga osada jest na tym osiedlu...juz wysylam zaproszenie....
i podaj maila to dostaniesz na niego linka aktywacyjnego do forum
____________
bartorex96 napisał(a):

Dobra. To przyjmiecie mnie??? A kto jetszedł jeszczedł od Was.

____________
DOROTA napisał(a):

zobacz na moja nowaDorote....tam jest to osiedle...ale niektorzy maja jeszcze kolo tego kolesia co odszedl...to zobacz na malko7...na osiedlu nas nie atakuja ale na starych terenach tak...
____________
bartorex96 napisał(a):

Ze wszystkim mniej więcej się zgadam, a na jakim położeniu jest osiedle??? A czy dużo Was atakują???
____________
DOROTA napisał(a):

hehe...skad wiesz ze jestesmy...fajni...rozumiem ze poprostu tu chcialbys byc...hehe...

a atakuje cie ktos????
i realizujemy taki projekt...nie wiem czy by ci on odpowiadal....druga i kolejne osady robimy na osiedlu na odludziu...tam nikt nas nieatakuje....na razie bo jest tam z nami jeden co byl w naszym sojuszu....zrobil tam osade...i zmienil sojusz.....dezerter krotko mowiac...bedziemy tez dlatego odrobine sie od niego oddalac nastepnymi osadami...powiedz czy by ci to odpowiadalo???? i chcemy jeszcze wiedziec czy bedziesz traktowal nas tymczasowo czy planujeszcz z nami byc do konca...chocby nas zajezdzali....
____________
bartorex96 napisał(a):

W Sojuszu nie byłem żadnym, a wybrałem ten sojusz, ponieważ bardzo mi się podoba i jest fajny
Pozdrawiam.
____________
DOROTA napisał(a):

witaj....tak...ale z powodow praktycznych zostalismy zmuszeni do zaostrzenia kryteriow rekrutacji....chcialabym najpierw sie dowiedziec dlaczego akurat nas wybrales??? i w jakich sojuszach byles poprzednio???
pozdrawiam...
____________
bartorex96 napisał(a):

Czy mogę wstąpić do Waszego Sojuszu? Mam około 290 popa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.g3wclan.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.kuroshitsujicentrum.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.skorpionots.pun.pl