dD~~N~~T

forumownia :P


#1 2008-03-18 19:59:07

DOROTA

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 67

inside

na odludziu mamy dokladnie 4 dezerterow...w tym 1 agresywny ale na razie jeszcze nie na osiedlu agresywny....gdyby nie oni to plan jest idealny...ja z kolega gralismy na s4 i dokladnie to przetestowalismy...ani 1 ataku na odludziu nie bylo...a nas tez zakon atakuje wiec w normie sie miescisz.....
umieszczam Twoja korespondencje na forum....jesli do 22.30 nikt sie nie sprzeciwi wysle ci zaproszenie.....i aktywnosci oczekujemy...heheh szczegolnie w zyciu sojuszowym.....forum jeszcze troche malo rozwiniete bo wczoraj ambasade zmienialismy...i wszystko od poczatku odbudowujemy
____________
inside napisał(a):

A jakis koles z zakonu czy ze 2 mnie sprawdzaja czo jakis czas ale wszystko mieszcze w kryjowkach:D mysle ze taki plan mozna zrealizowac i jesli uda mi sie zdazyc do was przeprowadzic to wtedy juz pies gryzl ta pierwsza osade, a tamtemu jesli jest sam to damy rade skoro mamy byc tam tylko my sami to sie zbierzemy i wtedy nawet herkules dupa gdy ludzi kupa za przeproszeniem:)
____________
DOROTA napisał(a):

to jak sie uchowales bez sojuszu???hihhih...atakuje cie ktos????
i realizujemy taki projekt...nie wiem czy by ci on odpowiadal....druga i kolejne osady robimy na osiedlu na odludziu...tam nikt nas nieatakuje....na razie bo jest tam z nami jeden co byl w naszym sojuszu....zrobil tam osade...i zmienil sojusz.....dezerter krotko mowiac...bedziemy tez dlatego odrobine sie od niego oddalac nastepnymi osadami...powiedz czy by ci to odpowiadalo???? i chcemy jeszcze wiedziec czy bedziesz traktowal nas tymczasowo czy planujeszcz z nami byc do konca...chocby nas zajezdzali....
____________
inside napisał(a):

poprzednio nie bylem w zadnym sojuszu:), a wybralem was bo chyba jestescie jakims odlamem D~~N~~T a oni wygladaja dosyc silnie i tez maja utworzonycj kilka odlamow czy innych akademi wiec mysle ze bede mial szanse sie z wami utrzymac:) i tak szczerze to ucze sie dopiero grac wiec nie bardzo wiem o co cho ale studiuje instrukcje, poradniki na forum traviana itp wiec mysle ze dam rade:)
____________
DOROTA napisał(a):

witaj....hehe zobaczymy... z powodow praktycznych zostalismy zmuszeni do zaostrzenia kryteriow rekrutacji....chcialabym najpierw sie dowiedziec dlaczego akurat nas wybrales??? i w jakich sojuszach byles poprzednio???
pozdrawiam...
____________
inside napisał(a):

Siemka.
Widze ze jestes pierwsza z radnych wiec i najwazniejsza:) Jak sie ladnie do Ciebie usmiechne to mam szanse byc przyjety do sojuszu?


i mowcie co sadzicie o kandydatach...moze ktos juz ich zna albo wie cos o nich????

Ostatnio edytowany przez DOROTA (2008-03-18 20:29:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimaxserwer.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.skorpionots.pun.pl www.kuroshitsujicentrum.pun.pl www.g3wclan.pun.pl